Kursy dla dzieci i młodzieży

SJO Logan znajdziesz grupy idealnie dopasowane dla Twojego dziecka nie tylko pod kątem poziomu ale też i wieku ponieważ grupy są tworzone z uwzględnieniem następującego podziału: klasy sp 1-3 ( 3 poziomy ) klasy 4-6 sp ( 3 poziomy ), klasy 7-8 ( 3 poziomy ) oraz liceum ( 5 poziomów).

Zajęcia dzieci z klas I ? IV Szkoły Podstawowej odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają jedynie godzinę – dzięki temu dzieciakom czas nie będzie się dłużył, a wiedzę będą zdobywać na zasadzie zabawy, przy asyście wykwalifikowanego lektora, który ma świetne podejście do najmłodszych i potrafi ich zaciekawić językiem.

Dla dzieci z klas V – VI Szkoły Podstawowej oraz dla młodzieży licealnej mamy przygotowane grupy zajęciowe 2 razy w tygodniu po 2 godziny lekcyjne. Zajęcia w tej grupie wiekowej prowadzone są w systemie 50/50 od poziomu średnio-zaawansowanego wzwyż czyli jedne zajęcia lektor polski i jedne obcojęzyczny.

Nasz system daje pewność naszym słuchaczom iż nie tylko nauczą się doskonale mówić po angielsku ale jednocześnie doskonalę poradzą sobie z materiałem szkolnym co znajduje swoje odzwierciedlenie w wysokich ocenach naszych uczniów.

Co więcej, w naszej szkole zawsze wiesz jak wyglądają postępy Twojego dziecka ponieważ nasza szkoła pozostaje w ciągłym, regularnym kontakcie z rodzicami. Na początku roku szkolnego rodzice proszeni są o udostępnienie swojego adresu email na który to dostają co miesiąc raport dotyczący swojego dziecka. Raport taki zawiera oceny z wyszczególnieniem za co np. zadanie domowe, mały test, duży test trymestralny itp., nieobecności oraz ewentualne uwagi nauczyciela odnośnie ucznia.

Raport ten wysyła lektor ze swojego personalnego konta dlatego też rodzic ma możliwość bezpośredniego kontaktu z nauczycielem prowadzącym grupę bez konieczności dzwonienia czy przychodzenia do szkoły.

Zapraszamy na zapisy!

O nas

Nasza Szkoła powstała w czerwcu 2001 roku. Jesteśmy z wami już 18 lat! Uczymy języka angielskiego, niemieckiego i od tego roku hiszpańskiego osoby dorosłe, dzieci i licealistów.

Od początku istnienia Szkoły naszą dewizą była dbałość o indywidualne postępy każdego ucznia. Zasada ta zaowocowała doskonałymi wynikami nauczania potwierdzonymi przez liczną grupę słuchaczy zdających egzaminy Cambridge ( FCE, CAE, BEC, TOEIC ) a również egzaminy maturalne. Jednocześnie efektywny i profesjonalny sposób zarządzania pozwala zaoferować doskonale przygotowane kursy po przystępnych cenach, przy zachowaniu najwyższej jakości.

Napisz do nas

1 + 11 =

Kontakt

Sekretariat czynny:

poniedziałek-piątek 12.00-19.00

( od końca sierpnia do września ) i

poniedziałek-czwartek 15.00-19.00

( od października do czerwca )

w okresie wakacyjnym (07-08) sekretariat nieczynny

email: sjologan@gmail.com

telefon: 56 65 116 46

adres: Szosa Chełmińska 235, 87-100 Toruń

numer konta szkoły: 66 1160 2202 0000 0003 8093 9471

Logan szkoła języków obcych